دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد

ac7000

دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد AC7000

۵۶.۰۰۰.۰۰۰ تومان
خرید
ac2100 plus

دستگاه کنترل تردد و حضور و غیاب AC2100 PLUS

۲۵.۵۰۰.۰۰۰ تومان
خرید
حضور و غیاب K30

دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد K30

۵.۷۵۰.۰۰۰ تومان
خرید
ubio-x pro lite

دستگاه کنترل تردد و حضور و غیاب Ubio-X Pro Lite

۵۶.۵۰۰.۰۰۰ تومان
خرید
دستگاه حضور و غیاب LX14

دستگاه حضور و غیاب LX14

۴.۷۵۰.۰۰۰ تومان
خرید
ubio-x pro2

دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد Ubio-X Pro2

۷۹.۵۰۰.۰۰۰ تومان
خرید
uface 302

دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد UFace 302

۱۶.۵۰۰.۰۰۰ تومان
خرید
ac2200

دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد AC2200

۳۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
خرید
دستگاه MB2000

دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد MB2000

۱۱.۶۵۰.۰۰۰ تومان
خرید
دستگاه حضور و غیاب UF100

دستگاه حضور و غیاب UF100

۱۰.۴۰۰.۰۰۰ تومان
خرید
دستگاه حضور و غیاب MB20

دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد MB20

۶.۵۵۰.۰۰۰ تومان
خرید
virdi ubio x iris

دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد Ubio-X Iris

۱۱۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
خرید
دستگاه تشخیص چهره ubio-x-face-premium

دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد Ubio-X Face Premium

۱۰۵.۰۰۰.۰۰۰ تومان
خرید

دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد Ubio-X Face

۴۱.۵۰۰.۰۰۰ تومان
خرید
دستگاه حضور غیاب F22

دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد F22

۹.۵۰۰.۰۰۰ تومان
خرید
دستگاه حضور وغیابG3

دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد G3

۱۲.۷۰۰.۰۰۰ تومان
خرید
ubio-x slim

دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد Ubio-X Slim

۲۰.۵۰۰.۰۰۰ تومان
خرید
دستگاه حضور و غیاب MB10

دستگاه حضور و غیاب MB10

۳.۴۵۰.۰۰۰ تومان
خرید
دستگاه حضور و غیاب ua400

دستگاه حضور و غیاب UA400

۶.۰۵۰.۰۰۰ تومان
خرید

دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد

راهنمای صوتی سریع و کاربردی برای "" انتخاب و خرید سیستم حضور و غیاب و کنترل تردد""

آیا خرید دستگاه حضور و غیاب الزامی است؟

درواقع سیستم، سامانه یا دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد؛ ابزاری الکترونیکی به منظور ثبت اطلاعات تردد یا ورود و خروج کاربران و نظارت دقیق بر عملکرد آنان می­باشد. بدین صورت انجام محاسباتی چون کارکرد روزانه و ماهانه، ماموریت و مرخصی، اضافه کار و کسرکار و در نهایت، میزان حقوق و دستمزد افراد در کمترین زمان و بالاترین دقت برای مدیران مجموعه های بزرگ و کوچک امکان پذیر است. سیستم حضور غیاب، در اغلب مراکز اداری، نظامی، سازمانی، بیمارستانی، آموزشی، ورزشی و... استفاده می‌شود. فروشگاه ایران اکسس به عنوان یکی از مراکز قدیمی فعال در این حوزه، ارائه دهنده برترین دستگاه‌های حضور و غیاب و کنترل تردد از برندهای شناخته شده Virdi و ZKTeco در ایران می‌باشد.

آشنایی با انواع دستگاه­ حضور و غیاب و کنترل تردد

دستگاه حضور غیاب و کنترل تردد بر اساس تکنولوژی به کار رفته در شناسایی، به انواع زیر تقسیم می شوند:

  1.  دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره
  2.  دستگاه حضور غیاب تشخیص عنبیه یا چشمی
  3.  دستگاه حضور غیاب اثر انگشتی
  4.  دستگاه حضور غیاب کارتی
  5.  دستگاه حضور و قیاب رمز یا پسوردی

سیستم تشخیص چهره، تشخیص اثر انگشت و عنبیه در گروه سیستم های بیومتریک و سیستم کارت و رمزی در گروه  غیر بیومتریک قرار می گیرند.

اطلاعات بیشتر و دقیق تر در خصوص دستگاه های حضور و غیاب را میتوانید در مقاله انواع دستگاه حضور و غیاب مطالعه فرمایید.

تفاوت دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد

دستگاه های کنترل تردد به دلیل مجهز به بودن به رله خروجی، پورت سریال (Rs232, Rs485, Wiegand) و ارتباط شبکه (TCP/IP)، امکان ارتباط با انواع قفل الکتریکی و نصب بر روی انواع گیت کنترل تردد، راهبند پارکینگ و درب های اتوماتیک را دارند. اما سیستم حضور و غیاب، صرفا نیاز به ارتباط شبکه و برق دارد. امکان به کارگیری دستگاه کنترل تردد برای ثبت ورود و خروج کاربران وجود دارد، اما دستگاه حضور غیاب قابلیت استفاده به عنوان سیستم کنترل دسترسی را ندارد.

سیستم حضور و غیاب خودکار چیست؟

سیستم حضور و غیاب خودکار سیستمی است که از فناوری برای ردیابی و ثبت خودکار داده‌های حضور و غیاب استفاده می‌کند. یک سیستم حضور و غیاب خودکار به جای ثبت داده‌ها به روش‌های دستی مانند تماس تلفنی یا ثبت نام در برگه حضور و قیاب فیزیکی، از فناوری‌های مختلف دیگری چون فاکتورهای بیومتریک (مانند تشخیص اثر انگشت یا چهره)، برچسب‌ها یا بارکدهای RFID (شناسایی فرکانس رادیویی)، یا GPS (سیستم موقعیت‌یابی جهانی) استفاده می‌کند. استفاده از چنین سیستم‌هایی می‌تواند با صرفه جویی در زمان و هزینه ها، به حداقل رساندن خطاها و ارائه اطلاعات دقیق‌تر و سریع‌تر همراه باشد. ضمن این که چنین سیستم‌هایی قادر هستند با تأیید هویت فرد به بهبود امنیت و جلوگیری از کلاهبرداری کمک کنند.

انتخاب و خرید برند ویردی بهتر است یا زدکا؟

هر دو برند از کیفیت و سابقه درخشانی در ایران و شرکت‌های بزرگ و کوچک ایرانی برخوردارند. هیچ کدام از این دو Brand بهتر یا بدتر از دیگری نیست. در انتخاب میان برند Virdi و  Zk، توصیه میشود ابتدا به نیاز  و معیارهای خود توجه نمایید و هدف از استفاده از سیستم (حضور و غیاب یا کنترل تردد) را مشخص کنید و سپس بر اساس بودجه مورد نظر اقدام به خرید نمایید. قیمت دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد برند Zkteco نسبت به ویردی کمتر و مقرون به صرفه تر است، در نهایت پیشنهاد میشود برای پروژه‌های حضور و غیابی با تعداد کاربر متوسط و کم، برند زدکا و برای پروژه هایی که اولویت آنها امنیت و دقت است و تعداد کاربر بالا، از برند ویردی استفاده نمایید. ناگفته نماند دستگاه های برند ویردی در مجموعه هایی با تعداد کاربرکم هم کاربرد دارد.

پاسخ به سوالات متداول کاربران

دستگاه حضور غیاب به چه صورت میزان کارکرد یا مرخصی را محاسبه می کند؟
میزان کارکرد و یا مرخصی توسط نرم افزار های حضور و غیاب و با استفاده از اطالاعات خامی که دستگاه حضور غیاب به ما میدهد محاسبه میگردد.
آیا خرید دستگاه حضور و غیاب ارزان پیشنهاد می شود؟
دستگاه های حضور غیاب ارزان، امکانات کمتری نسبت به دستگاه های دیگر دارد، اما این به معنی اشکال در خرید، انتخاب یا استفاده از این دستگاه ها نیست، این سیستم ها برای مجموعه هایی با تعداد پرسنل کم یا محدودیت بودجه، انتخابی مناسب است. اطلاعات بیشتر در این خصوص را در مقاله راهنمای خرید دستگاه حضور و غیاب ارزان مطالعه فرمایید.
آیا می توان از یک دستگاه هم برای حضور و غیاب و هم کنترل تردد استفاده نمود؟
بله، استفاده از یک دستگاه به صورت همزمان هم برای حضور و غیاب و هم کنترل دسترسی امکان پذیر است اما توصیه نمی هشود! برای آشنایی بیشتر با معایب و مزایای این روش مقاله مقایسه و تفاوت سیستم حضور و غیاب و کنترل تردد را مطالعه نمایید.
برای انتخاب مناسب و خرید سیستم حضور غیاب، به چه مواردی باید توجه کنیم؟
فاکتورهای زیادی در انتخاب شما تاثیر گذار هستند مثل بودجه، سلیقه، تعداد کاربر، محل نصب و... . برای اینکه خرید خوب و رضایت بخشی داشته باشید، پیشنهاد می کنیم حتما مقاله نکات طلایی در انتخاب بهترین دستگاه حضور و غیاب را مطالعه فرمایید.
محبوب ترین و بهترین برندهای دستگاه کنترل تردد و حضور و غیاب بازار ایران کدامند؟
با توجه به نوسانات قیمت ارز و مشکلات واردات، درحال حاضر Virdi، ZKTeco و Suprema برندهای محبوب ساخت چین و کره در بازارهستند.
قیمت حدودی سیستم های کنترل تردد و حضور و غیاب بازار چقدر است؟
حدود قیمت دستگاه های حضور غیاب و کنترل تردد بر اساس برند، کیفیت، کشور سازنده و امکانات متفاوت است و این عدد بین 3 الی 90 میلیون تومان متغیر است.
قیمت دستگاه حضور و غیاب دیجی کالا مناسب تر است یا قیمت اعلامی فروشنده اصلی؟
در واقع دیجی کالا رابط، واسط یا بستری برای فروش اینترنتی کالای شرکت های بزرگ و کوچک است و به غیر از ضمانت 7 روزه بعد از تحویل کالا، تعهدی ندارد. جهت دریافت خدمات مناسب و خرید با قیمت بهتر، پیشنهاد می‌شود خرید بی واسطه انجام شود.
دستگاه حضور و غیاب پرتابل چه کاربردی دارد؟
دستگاه حضور غیاب قبل حمل یا پرتابل در پروژه های پیمانکاری یا مکان هایی که دسترسی به شرایط ثابت برق و شبکه وجود ندارد و کاربران در محل ثابتی قرار ندارند، کاربرد دارد که البته در حال حاضر بهترین جایگزین آن حضور و غیاب از طریق نرم افزار یا بدون دستگاه است.
قیمت دستگاه های حضور و غیاب و کنترل دسترسی تا چند روز اعتبار دارد؟
زمان اعتبار قیمت دستگاه کنترل ورود و خروج یا همان حضور و غیاب بر اساس قرارداد و سیاست های شرکت ارائه دهنده متفاوت است و با توجه به نوسانات شدید بازار ارز، معمولا قیمت ها به صورت ساعتی، روزانه و یا در شرایط ایده آل به صورت هفتگی به روز رسانی می شوند.
چرا امکان خرید دستگاه حضور و غیاب از ایمالز وجود ندارد؟
چون فروشگاه ایمالز بستری برای ارتباط خریداران و فروشندگان کالا است که با نمایش قیمت فروشندگان مختلف، در ساده سازی روند خرید و فروش و یافتن دستگاه با قیمت ارزان تر به کاربران کمک میکند. دقت داشته باشید Emalls تعهدی در خصوص کیفیت ارائه خدمات شرکتهای معرفی شده در سایت خود ندارد و صرفا مرجعی برای معرفی و قیاس کالا است. در نتیجه توصیه میشود از شرکت های معتبر با امکان ارائه خدمات مناسب خرید کنید.
خرید دستگاه حضور غیاب ایرانی یا ساخت ایران بهتر است یا خارجی؟ چه تفاوتی در انتخاب وجود دارد؟
علی رغم تلاشهای بسیار فعالان و متخصصین این حوزه، شرکتهای تولید کننده ساعت حضور و غیاب در ایران، هنوز راه بسیاری برای تولید سیستم حضور و غیاب با کیفیت، قیمت مناسب و قابل رقابت با محصولات شرکت های کره ای و چینی و... دارند. لذا با توجه به اهمیت موضوع کنترل تردد و موارد مربوط به حقوق و دستمزد کاربران، تا زمان دستیابی به این تکنولوژی در ایران، توصیه می شود از سیستم های خارجی استفاده نمایید.
قیمت خرید دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره بیشتر است یا دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی؟
قیمت دستگاه های حضور و غیاب با توجه به نوع تکنولوژی، امکانات، کیفیت ساخت محصول و اعتبار برند سازنده تفاوت دارد. به عنوان مثال ممکن است قیمت دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی برند ویردی با قابلیت شناسایی اثر انگشت تقلبی، بالاتر از قیمت سیستم تشخیص چهره برند Zk باشد. از طرفی ممکن است دستگاه تشخیص چهره برند ZK با امکان شناسایی چهره از روی ماسک قیمت بالاتری از دستگاه تشخیص چهره برند سوپریما داشته باشد.
تفاوت دستگاه حضور و غیاب بیمارستانی با سایر دستگاه های حضور غیاب چیست؟
از نظر سخت افزار تفاوتی وجود ندارد، تنها نکته مهم این است که در محیط‌های درمانی، بهداشتی و بیمارستانی، بخش اورژانس، آزمایشگاه و اتاق عمل به دلیل استفاده از دستکش و ماسک و برای حفظ بهداشت، از دستگاه شناسایی چهره یا تشخیص عنبیه بیشتر استفاده میکنند. دستگاه های تشخیص چهره جدید، امکان شناسایی کاربر از روی ماسک را دارند.
معایب خرید اینترنتی یا آنلاین دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد چیست؟
در صورتی که از نماینده معتبر خریداری شود، سایت فروشنده مجهز به درگاه امن پرداخت باشد، دستگاه با گارانتی معتبر، مدارک کامل و خدمات پس از فروش ارائه شود و خریداران قبلی رضایت کافی داشته باشند، خرید اینترنتی به صرفه و منطقی خواهد بود.

ایران اکسس

فروشگاه آنلاین ایران اکسس، از سال 1399 به منظور تامین و توزیع دستگاه های حضور و غیاب و کنترل تردد و همچنین انجام پروژه در این حوزه شروع به فعالیت نموده است.

ارتباط با ما

تهران، میرداماد، رودبار غربی، پلاک 26، طبقه 5
۰۲۱-۲۶۷۰-۶۴۸۷
تماس با ما
درباره ما

نماد اعتماد

Enamad
Valid payment gateway
تمامی حقوق برای ایران اکسس محفوظ است