نرم افزار حضور و غیاب و کنترل تردد

نرم افزار حضور و غیاب و کنترل تردد

اتوماسیون ثبت تردد از دستگاه ساعت زنی و نرم افزار حضور غیاب تشکیل شده است. نرم افزار حضور و غیاب و کنترل تردد بخش بسیار مهمی از سیستم ثبت تردد است که گزارشات نهایی ورود و خروج و کارکرد پرسنل را در اختیار شما قرار می‌دهد. اطلاعات ثبت شده بر روی دستگاه ورود و خروج باید به نرم افزار حضور و غیاب انتقال یافته و پس از انجام اصطلاحات مورد نیاز، گزارشات مورد نیاز تهیه شود. به طور مثال ممکن است بعضی از کارکنان در طی یک ماه چند بار فراموش کنند که تردد خود را بر روی دستگاه ثبت نمایند و یا بعضی دیگر به اشتباه چند تردد بیشتر ثبت می‌کنند. در ضمن مواردی مانند مرخصی و مأموریت روزانه بر روی دستگاه قابل ثبت نیست و باید بر روی نرم افزار حضور و غیاب ثبت شود. با انجام اصلاحات مورد نیاز در نهایت می‌توانید از گزارشات متنوعی که نرم افزار حضور غیاب در اختیار شما قرار می‌دهد استفاده نمائید. نرم افزار کنترل تردد در سیستم‌های کنترل دسترسی (Access Control System) به کار می‌رود و گزارش عملکرد تجهیزات کنترل تردد و همچنین ورود و خروج‌ها را به شما نشان می‌دهد. در سیستم کنترل تردد هوشمند شما می‌توانید تنظیمات تجهیزات مختلف از جمله دستگاه اکسس کنترل، گیت تردد و ... را از طریق نرم افزار کنترل تردد انجام دهید.

سوالات متداول

آیا از دستگاه حضور و غیاب می‌توان به تنهایی برای مدیریت ورود و خروج پرسنل استفاده کرد؟
خیر، دستگاه ساعت زنی فقط ورود و خروج‌ها را ثبت می‌کند. برای انجام اصلاحات و گزارش گیری باید از یک نرم افزار حضور و غیاب یا کنترل تردد استفاده نمائید.
تفاوت نرم افزار حضور و غیاب و نرم افزار کنترل تردد چیست؟
نرم افزار حضور و غیاب برای مدیریت ورود و خروج پرسنل و محاسبه کارکرد آنها جهت پرداخت حقوق و دستمزد استفاده می‌شود، اما نرم افزار کنترل تردد جهت مدیریت و کنترل ورود و خروج افراد مختلف اعم از پرسنل، میهمانان، ارباب رجوع و ... به یک مکان مورد استفاده قرار می‌گیرد.
انواع نرم افزار حضور و غیاب کدامند؟
در حال حاضر نرم افزار های حور و غیاب به دو دسته نرم افزارهای ویندوزی و تحت وب تقسیم می‌شوند. نرم افزار حضور و غیاب ویندوزی قیمت پائین‌تری دارد و جوابگوی نیاز بیشتر شرکتها نیز می‌باشد. نرم افزار تحت وب در بستر اینترنت اجرا شده و امکانات بیشتری در اختیار کاربر قرار می‌دهد، اما قیمت بالاتری نیز دارد.
سه بخش اصلی نرم افزار حضور و غیاب کدامند؟
نرم افزار های کنترل تردد انواع مختلفی دارند، اما سه بخش اصلی در همه آنها مشترک است. این سه بخش عبارتند از : اطلاعات پایه (ورود مشخصات پرسنل، انجام تنظیمات و ...)، بخش اصلاحات، بخش گزارشات.
چگونه بهترین نرم افزار حضور و غیاب و کنترل تردد را برای کسب و کار خود انتخاب کنیم؟
بهترین نرم افزار حضور غیاب برای شما، نرم افزاری است که نیازهای کسب و کارتان را مرتفع سازد. برای انتخاب نرم افزار باید در نظر داشته باشید که کارکنان شرکت شما چند نفر است؟ از چه شیفتهای کاری در شرکت استفاده می‌شود؟ سیاستها و قوانین حضور و غیاب شرکت به چه شکلی است؟ چه گزارشاتی از ورود و خروج پرسنل نیاز دارید؟ و .... نرم افزار کنترل تردد باید تعداد کارکنان، شیفتهای کاری و سایر شرایط را پشتیبانی کرده و در نهایت بتواند گزارشات مورد نظر را در اختیار شما قرار دهد.
آیا نرم افزار کنترل تردد یا حضور و غیاب می‌تواند اطلاعات دستگاه هایی از مدلهای مختلف را بخواند؟
این مورد بستگی به تنظیمات و قابلیت‌های نرم افزار خریداری شده دارد. اما در حال حاضر نرم افزارهای واسط و یکپارچه‌ساز نیز وجود دارند که اطلاعات ورود و خروج انواع دستگاه ساعت زنی را خوانده و با فرمت مناسب در بانک اطلاعاتی نرم افزار حضور و غیاب شما ذخیره می‌کنند. توجه داشته باشید که نرم افزار حضور و غیاب ویسمن که در کنار محصولات ما ارائه می‌شود، قابلیت ارتباط با انواع دستگاه حضور و غیاب رایج در بازار ایران از جمله دستگاههای Suprema، Virdi و Zkteco را دارد.
بانک اطلاعاتی در نرم افزار کنترل تردد و حضور و غیاب به چه معنی است؟
بانک اطلاعاتی (Database) یا پایگاه داده، بخشی از هر نرم افزار است که اطلاعات را به صورت جدولهایی در خود نگهداری می‌کند. این جداول به پوسته نرم افزار لینک بوده و اطلاعات درخواستی را در اختیار نرم افزار حضور غیاب یا کنترل دسترسی قرار می‌دهند.
از کجا نرم افزار حضور غیاب بخریم؟
نیازی نیست نرم افزار را به صورت جداگانه خریداری کنید. هر شرکت فروشنده در کنار دستگاه ساعت زنی، نرم افزار حضور و غیاب را نیز در اختیار شما قرار می‌دهد. ما نرم افزار حضور و غیاب ویسمن را در کنار محصولات سخت افزاری خود به شما ارائه می‌دهیم. این نرم افزار در دو نسخه ویندوزی و تحت وب ارائه می‌شود که با توجه به نیازهای خود می‌توانید از هر کدام از نسخه‌ها استفاده نمائید.

ایران اکسس

فروشگاه آنلاین ایران اکسس، از سال 1399 به منظور تامین و توزیع دستگاه های حضور و غیاب و کنترل تردد و همچنین انجام پروژه در این حوزه شروع به فعالیت نموده است.

ارتباط با ما

تهران، میرداماد، رودبار غربی، پلاک 26، طبقه 5
۰۲۱-۲۶۷۰-۶۴۸۷
تماس با ما
درباره ما

نماد اعتماد

Enamad
Valid payment gateway
تمامی حقوق برای ایران اکسس محفوظ است