معرفی کامل گیت کنترل تردد باشگاهی

معرفی کامل گیت کنترل تردد باشگاهی و مزایا و کاربردهای آن
زمان:
نویسنده: ایران اکسس
به‌روزرسانی: ۲۸ / ۰۹ / ۱۴۰۲

در جوامع کنونی، استفاده از گیت باشگاهی رواج یافته است. چرا که باشگاه های ورزشی از جمله مهم ترین اماکن عمومی هستند که افراد زیادی از آن استفاده می کنند. در این سال ها با توجه ویژه ای که افراد جامعه به ورزش و تندرستی خود کرده اند، تعداد ورزشکاران و استفاده کنندگان از باشگاه بدنسازی افزایش چشمگیری پیدا کرده است. برخلاف گذشته که مدیریت ورزشکاران در باشگاه های ورزشی چندان مشکل نبود، امروزه این کار بدون استفاده از سیستم های هوشمند کامپیوتری تقریباً غیرممکن می باشد.

به همین خاطر بکارگیری نرم افزارها و سیستم هایی که به مدیران در مدیریت هرچه بهتر ورزشکاران کمک نماید، در راس توجه صاحبان بسیاری از مجموعه های ورزشی قرار گرفته است. یکی از این سیستم ها، گیت و نرم افزار مدیریت باشگاهی است. مسئولین باشگاه های ورزشی با کمک این سیستم می توانند کاربران باشگاه بانوان و آقایان را به شکل منظم و آسانی مدیریت نموده و عملکرد آن ها را زیر نظر داشته باشند.

در ادامه قصد داریم به معرفی کامل گیت کنترل تردد باشگاهی، یکی از اصلی‌ترین اجزای سامانه تردد باشگاهی بپردازیم. پس با ما همراه باشید.

اجزای سیستم کنترل تردد باشگاهی

سیستم کنترل تردد باشگاهی، یک سیستم مدیریتی است که افراد و فعالیت‌های ورزشی در باشگاه را کنترل و مدیریت می‌کند. این سیستم برای ثبت نام اعضا، پرداخت شهریه، ثبت ورود و خروج اعضا و حفظ نظم و امنیت در تمامی بخش‌های باشگاهی که نیاز به این امر وجود دارد، استفاده می‌شود. به عنوان مثال، در درب ورودی باشگاه، رختکن‌ها، پارکینگ و سایر بخش‌های باشگاه می‌توان از این سیستم استفاده کرد.

این سیستم از دو بخش اصلی تشکیل می‌شود:

 • بخش نرم افزار

نرم افزار سیستم باشگاهی، امکان اتصال به سیستم‌های حسابداری مستقل را فراهم می‌کند تا فرآیند مدیریت مالی باشگاه بهبود یابد. همچنین، امکان ثبت نام اعضای جدید و تمدید عضویت کاربران را در کمترین زمان ممکن فراهم می‌کند. علاوه بر این، امکان دسترسی آسان و دائمی به اطلاعات کاربران نیز از مزایای بخش نرم افزار است که باعث می‌شود اطلاعات در دفاتر گم یا دور انداخته نشوند.

همچنین، امکان تعریف سانس و بازه‌های زمانی برای دسترسی (مثلاً ساعت، روز یا ماه) و انقضای مجوزهای ورود بعد از اتمام زمان عضویت، و گروه ‌بندی کاربران باشگاه از دیگر مزایای این نرم افزار است.

 • بخش سخت افزار

سخت افزار سیستم باشگاه، شامل گیت کنترل تردد باشگاهی و دستگاه‌های شناسایی بیومتریک (دستگاه تشخیص چهره، دستگاه شناسایی اثرانگشت) و غیربیومتریک (شناسایی از طریق کارت RFID و یا رمزعبور) است که وظیفه ثبت و کنترل رفت و آمد اعضا را بر عهده دارند.

سیستم سخت افزاری باشگاه از چه اجزایی تشکیل شده است؟ مهمترین اجزا و دستگاه های مورد نیاز سخت افزاری در کنترل و مدیریت مجموعه ورزشی چیست؟

گیت کنترل تردد باشگاهی چیست؟

گیت باشگاهی یک مانع فیزیکی و سیستمی امنیتی است که جهت کنترل و مدیریت تردد افراد در محیط‌های باشگاه‌ها، استخرها یا ورزشگاه‌ها به کار گرفته می‌شود. این سیستم، از طریق استفاده از تجهیزاتی مانند کارت‌های تردد (RFID یا NFC)، اسکنرها، دوربین‌های مداربسته و نرم‌افزارهای مدیریتی، به افراد اجازه ورود و یا خروج از مناطق مخصوص را می‌دهد.

این سیستم علاوه بر کنترل ورود و خروج افراد، امکانات دیگری همچون مدیریت زمان حضور و غیاب اعضا، ایجاد گزارش‌های تحلیلی و ارتباط با سایر سیستم‌های مدیریتی را نیز فراهم می‌کند. این اطلاعات می‌تواند به مدیران و مسئولان باشگاه کمک کند تا منابع و امکانات خود را بهینه‌تر مدیریت کنند و امنیت را بهبود بخشند.

انواع گیت کنترل تردد باشگاهی

از جمله انواع گیت ورود و خروج باشگاهی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

گیت کنترل تردد سه میله‌ای‌

گیت کنترل تردد سه میله‌ای‌ با نام گیت سه اهرمی نیز شناخته می‌شود. این گیت به وسیله سه میله فلزی سخت از ورود افراد قبل از شناسایی و احراز هویت جلوگیری می‌کند. گیت تردد اهرمی به نرم افزار مدیریت باشگاهی یا حضور و غیاب باشگاهی متصل است و تنها در صورتی که سیستم کامپیوتری فرد را شناسایی کند، به او اجازه ورود خواهد داد.

گیت کنترل تردد مدل شیشه‌ای

احتمالاً تا به حال در ورودی‌های مترو یا باشگاه‌های ورزشی، گیت تردد شیشه‌ای اکسس کنترل را دیده اید. این نوع گیت، قبل از احراز هویت فرد مراجعه کننده، با دو تیغه شیشه‌ای بزرگ از ورود او جلوگیری می‌کند.

گیت باشگاهی تمام قد یا امنیتی

عملکرد گیت قدی فولادی یا حفاظتی در کنترل تردد باشگاهی به این صورت است که قبل از تشخیص هویت و تطبیق مشخصات، به فرد اجازه عبور نمی‌دهد. این گیت، ارتفاع نسبتا زیادی دارد و مسیر عبور افراد را به طور کامل مسدود می‌کنند. لذا، این گیت برای فضاهایی که نیاز به امنیت بالا دارند، بسیار مناسب است.

نحوه شناسایی افراد در گیت باشگاهی

در این سیستم، که در واقع یک سیستم کنترل دسترسی است، هر فرد پس از ثبت نام و تعیین زمان بندی ورود یا ساعت کلاس‌ها، با استفاده از یک وسیله شناسایی (کارت، اثر انگشت، چهره و یا رمز) می‌تواند به باشگاه ورود پیدا کند.

استفاده از روش های شناسایی بیومتریک مانند اثرانگشت یا چهره، مطمئن تر از کارت یا رمز بوده و هزینه های مربوط به مفقود شدن یا آسیب دیدن کارت و تگ را نداشته و مانع از تردد افراد به جای یکدیگر می شود.

👈 مشخصات و قیمت سیستم های کنترل تردد بیومتریک  👉

استفاده از گیت تردد باشگاهی چه مزایایی برای مجموعه و اعضا دارد؟ مهمترین مزیتهای استفاده از گیت کنترل تردد باشگاهی چیست؟

مزایای گیت تردد باشگاهی

مزایای استفاده از گیت تردد باشگاهی و سیستم ساعت زنی شامل موارد زیر می‌شود:

 • مدیریت بهتر و آسان‌تر اعضای باشگاه
 • کاهش خطای انسانی
 • تسریع و کنترل عبورها و جلوگیری از ایجاد صف
 • کاهش هزینه (استخدام نیروی انسانی)
 • جلوگیری از ورود افرادی که عضویت ندارند یا عضویت آنها به اتمام رسیده
 • امکان شناسایی افراد بر اساس چهره، اثر انگشت و کارت
 • مدیریت رختکن
 • حفظ اموال کارکنان و ورزشکاران
 • افزایش رضایت ورزشکاران از باشگاه ورزشی

البته نکته مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که مزایای استفاده از این دستگاه‌ها فقط به موارد فوق محدود نمی‌شود بلکه پس از تجربه استفاده از آنها متوجه می‌شوید که این ابزار چه کمک بزرگی می‌تواند به شما کند.

راهنمای انتخاب گیت کنترل تردد باشگاهی

فاکتورهای مختلفی در انتخاب یک گیت تاثیرگذار هستند. این فاکتورها عبارتند از:

 • نوع گیت و میزان امنیت آن

نوع گیت یکی از اصلی‌ترین فاکتورهاست. گیت‌های مختلفی مانند گیت سه میله یا اهرمی، گیت تردد شیشه‌ای یا باله ای و… وجود دارد. که هر یک قابلیت‌ها، امکانات و سطح امنیتی مختلفی دارند که باید پیش از خرید به آنها توجه کنید.

برای انتخاب درست دروازه یا گیت باشگاهی، چه مواردی را باید دانست؟ نکات مهم و کلیدی برای انتخاب صحیح گیت تردد باشگاهی یا ورزشی چیست؟

 • امکان ادغام با سیستم احراز هویت

گیتهای کنترل تردد باشگاهی با قابلیت ادغام با سیستم‌های احراز هویت مختلف، مثل دستگاه‌های تشخیص چهره  یا اثرانگشت و عنبیه، بسیار بهتر از دستگاه‌هایی است که این قابلیت را ندارند. این ویژگی بسیار حیاتی است زیرا سیستم را منعطف کرده و امکان ارتباط با دیگر سیستمهای شناسایی یا نرم افزاری را امکان پذیر میسازد.

 • کیفیت متریال و برند گیت کنترل تردد

کیفیت مواد و برند گیت کنترل تردد، تأثیر مستقیمی بر عملکرد و دوام آن دارد. بنابراین، هنگام انتخاب گیت کنترل تردد، باید به این دو عامل توجه ویژه ای داشت.

به طور کلی، متریال های باکیفیت مانند استیل ضد زنگ، آلومینیوم و شیشه، طول عمر بالاتری دارند و در برابر شرایط محیطی مختلف، مقاومت بیشتری از خود نشان می دهند. همچنین، برندهای معتبر، محصولاتی با کیفیت و با گارانتی ارائه می دهند.

در نتیجه، توصیه می شود که برای خرید گیت کنترل تردد، از برندهای معتبر و باکیفیت استفاده کنید که از متریال های استاندارد در ساخت آن استفاده شده باشداز جمله برندهای معتبر شناخته شده و دردسترس در بازار ایران میتوان به برند تانسا ( Tansa )محصول کشور ترکیه اشاره کرد که سابقه بیش از 10 سال فعالیت در بازار ایران را دارد..

 • نوع عملکرد

قابلیت کنترل و یا ممنوعیت تردد یک طرفه یا دو طرفه، یکی از ویژگی های مهم گیت های کنترل تردد است که می تواند تأثیر زیادی بر کاربرد و امنیت آن ها داشته باشد. در حالت تردد یک طرفه، فقط امکان عبور افراد از یک جهت وجود دارد. این حالت برای اماکنی که نیاز به کنترل دقیق ورود و خروج افراد دارند، مناسب است. برای مثال، در ایستگاه های مترو، فرودگاه ها و مراکز نظامی، معمولاً از گیت های کنترل تردد یک طرفه استفاده می شود.

در حالت تردد دو طرفه، امکان عبور افراد از هر دو جهت وجود دارد. این حالت برای اماکنی که نیاز به کنترل کمتری دارند، مناسب است. برای مثال، در ادارات، سازمان ها و مراکز تجاری، معمولاً از گیت های کنترل تردد دو طرفه استفاده می شود. در نتیجه، انتخاب حالت تردد یک طرفه یا دو طرفه، باید با توجه به نیاز و شرایط محیطی محل استفاده گیت، انجام شود. اما معمولا در باشگاه هایی که ساعت و سانس مشخصی دارند، استفاده از حالت دو طرفه رایج است.

 • اندازه و مشخصات فنی

ابعاد و مشخصات فنی گیت تردد، تأثیر مستقیمی بر عملکرد و کاربرد آن دارد. هنگام انتخاب گیت تردد، باید به آنها ویژه ای داشت.

اندازه گیت تردد، باید متناسب با عرض مسیر عبوری باشد. به عنوان مثال، اگر عرض مسیر عبوری 60 سانتی متر باشد، باید از گیت کنترل تردد با عرض 60 سانتی متر استفاده شود.

مشخصات فنی گیت تردد، شامل جنس بدنه، نوع موتور، سرعت و ظرفیت تردد می باشد. دقت شود در محیط‌های پرتردد نیاز به گیتی با سرعت بالا و دوام بیشتر است.

 • نحوه نگهداری و تعمیر

یک نکته مهم دیگر، نحوه نگهداری و تعمیر این گیت‌هاست. انتخاب یک محصول که قطعات یدکی و خدمات پس از فروش در دسترس دارد می‌تواند در طول دوره عملکرد به شما کمک کند.

 • نوع باشگاه و محل نصب

بسته به نوع باشگاه و محیط نصب (داخلی یا بیرونی) نیازهای مختلفی وجود دارد. معمولا در محیط های شیک از گیت تردد شیشه ای یا باله ای بیشتر استفاده میشود. در محیط هایی با رطوبت بالا مانند استخرها، معمولا از گیت های دارای مقاوت یا اصطلاحا  IP دار استفاده میشود.

در سایر موارد سلیقه و بودجه کارفرما در انتخاب تاثیرگذار است.

 • تعداد کاربران

تعداد کاربران، فاکتور مهم دیگر برای انتخاب گیت است. اگر تعداد کاربران مجموعه زیاد است، برای جلوگیری از ایجاد صف و بی نظمی، لازم است تعداد گیت را افزایش داد و از گیت های تردد پرسرعت (گیت تردد شیشه ای) استفاده نمود.

 • بودجه

یکی دیگر از فاکتورهای انتخاب گیت کنترل تردد باشگاهی، بودجه مورد نظر شما است. این گزینه کاملاً به مقدار هزینه‌ای که قصد دارید برای این دستگاه صرف کنید بستگی دارد. هر چقدر که دستگاه کنترل تردد امکانات بیشتری داشته باشد، هزینه بیشتری می‌طلبد.

 • شکل ظاهری و سلیقه

شکل ظاهری و طراحی گیت نیز می‌تواند در انتخاب تأثیرگذار باشد. گیتی که با محیط و طراحی محل نصب سازگاری داشته باشد، بیشترین رضایت کاربران را فراهم می‌آورد.

کلام آخر

همانطور که در این مقاله خواندید؛ سیستم و گیت کنترل تردد باشگاهی نه تنها باعث حفظ امنیت مجموعه شما می‌شود بلکه از هدر رفتن سرمایه شما نیز جلوگیری می‌کند. در پایان لازم است به این نکته اشاره کنیم که برای اطلاع از قیمت گیت ورود و خروج باشگاهی می‌توانید به قسمت فروشگاه ایران اکسس مراجعه کنید. کیفیت و فناوری پیشرفته محصولات ما باعث شده تا بسیاری از کاربران با اطمینان کامل اقدام به خرید انواع دستگاه کنترل تردد از ایران اکسس کنند. اگر قصد راهنمایی و خرید دستگاه‌ها را داشتید می‌توانید با شماره ٠۲۱۲۶۷٠۶۴۸۷ تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.

5/5 - (6 امتیاز)

نظرات

 • عکس مهدی
  مهدی تاریخ 20 خرداد 1403

  سلام پیشنهاد میدم برای باشگاه از گیت های سه شاخه استفاده کنید، چون گیت های شیشه ای اگه نامرغوب باشند و تنظیماتشون درست انجام نشه، ممکنه در زمان تردد بسته بشه گیت و بین درب هاش گیر کنید و یا ضربه بزنه بهتون

  پاسخ تایید شده
 • عکس علی
  علی تاریخ 31 اردیبهشت 1403

  وجود گیت ورود و خروج باشگاهی باعث میشه نظم بیشتری تو باشگاه حاکم باشه حتی از طریق نرم افزار میتونی سانس و ساعت مجاز حضور اعضا رو مشخص کنیم و زودتر یا دیرتر از تایم اجازه ورود ندیم (این مورد مناسب کلاس های گروهی هست که نظم ورود مهمه براشون) تهیه گیت باشگاهی و مابقی تجهیزات تو نگاه اول پرهزینه به نظر میرسه اما واقعا برگشت هزینه مفیدی برای مدیریت باشگاه داره من به شدت تهیه و استفاده ازش رو پیشنهاد میدم. تقریبا تو اکثر باشگاه های دبی، هلند، کانادا و استرالیا دیدم من و همین طور تو باشگا هایی مثل مجموعه حس خوب زندگی و سام فیت، اکسیژن، صبا تو تهران تاکید میکنم باور عموم که میگن این تجهیزات صرفا برای باشگا های لاکچری هست اشتباهه مثلا تو مجموعه ورزشی شیرودی تو خیابان مفتح جنوبی میتونید ببینید که به سادگی گیت نصب کردند با حداقل هزینه ممکن! جالبه که سیستم کمد کاربر همزمان با ورودش رزرو و مشخص میشه!

  پاسخ تایید شده
 • عکس امیر خورشیدی
  امیر خورشیدی تاریخ 11 اردیبهشت 1403

  درود بر شما من گیت تردد ورزشی باشگاهی رو تو دوتا مجموعه دیدم، یکی حس خوب زندگی و بعدی مجموعه شهید شیرودی. واقعا تردد رو مکانیزه و منظم میکنه و وابستگی به اپراتور رو به صفر! این خیلی مزیت جذابی محسوب میشه چون از ایجاد بی نظمی و صف جلوگیری میکنه

  پاسخ تایید شده
 • عکس تبسم
  تبسم تاریخ 10 اردیبهشت 1403

  یکی از مزایای وجود گیت ورود و خروج باشگاهی اینه که میتونید با سیستم کمد و قفلش یکپارچه کنید و هر عضوی که وارد باشگاه شد، مجوز استفاده از کمد با شماره مشخص رو داشته باشه، این طوری راحت میتونید نظم رو تو باشگاه برقرار کنید. من این سیستم رو تو مجموعه ورزشی شیرودی سالن بدنسازی دیدم. سیستم ورود خروج باشگاهی که دارن ساده، راحت و حرفه ای هست.

  پاسخ تایید شده
 • عکس مانی
  مانی تاریخ 25 اسفند 1402

  اگر میله گیت ورود و خروج داخل باشگاه در اثر ضربه سنگین کج بشه یا بشکنه قابلیت تعمیر یا تعویضش وجود داره؟ الان یکی از میله ها لق شده و یکیش کج. کاملا مشخصه عمدی این اتفاق افتاده برای تعمیر راهنمایی بفرمایید

  پاسخ تایید شده
  • عکس ایران اکسس
   ایران اکسس تاریخ 08 فروردین 1403

   درود بر شما بله، امکان تعمیر و یا تعویض اهرم یا میله های گیت وجود داره، لطفا تماس بگیرید تا جزییات بیشتری رو در مورد گیت و مدلش ارائه بفرمایید تا دوستان توضیحات لازم را خدمتتون اعلام کنند. موفق باشید

   پاسخ تایید شده
 • عکس امید
  امید تاریخ 07 اسفند 1402

  به عنوان فردی که صاحب مجموعه ورزشی و استخر هستم و به تازگی از گیت کنترل تردد باشگاهی استفاده می‌کنم، لازم می‌دانم نظرات خود را در مورد این محصول به اطلاع شما برسانم. نصب و راه اندازی این گیت در باشگاه ما نظم و انضباطی نوین به ارمغان آورده است. ورود و خروج اعضا به طور دقیق ثبت می‌شود و دیگر شاهد ازدحام و بی‌نظمی در ورودی باشگاه نیستیم. استفاده از این گیت مزایای متعددی دارد که به برخی از آنها اشاره می‌کنم: کنترل دقیق تردد: تردد اعضا به طور دقیق ثبت و گزارش می‌شود. جلوگیری از ورود افراد غیرمجاز: امنیت باشگاه افزایش می‌یابد. صرفه جویی در زمان: دیگر نیازی به حضور مسئول حراست در ورودی باشگاه نیست. بهبود نظم و انضباط: باشگاه فضایی منظم‌تر و حرفه‌ای‌تر خواهد داشت. افزایش رضایت اعضا: اعضا از نظم و انضباط باشگاه و سهولت ورود و خروج راضی خواهند بود. استفاده از گیت کنترل تردد باشگاهی را به تمام باشگاه‌های ورزشی توصیه می‌کنم. این محصول با مزایای متعددی که دارد، می‌تواند به طور قابل توجهی در ارتقای کیفیت خدمات باشگاه شما موثر باشد.

  پاسخ تایید شده
 • عکس امین
  امین تاریخ 26 بهمن 1402

  من قبل از استفاده از سیستم کنترل تردد، با مشکلات زیادی در زمینه مدیریت باشگاه مواجه بودم. مثلاً، کنترل تردد اعضای باشگاه خیلی سخت بود و به راحتی افراد غیرمجاز وارد باشگاه می‌شدن. همچنین، محاسبه ساعات حضور اعضای باشگاه خیلی وقت‌گیر بود و در این زمینه اختلافاتی بین من و اعضای باشگاه به وجود می‌اومد. اما بعد از استفاده از سیستم کنترل تردد، همه این مشکلات حل شد. الان من می‌تونم به طور دقیق تردد اعضای باشگاه رو کنترل کنم و از ورود افراد غیرمجاز به باشگاه جلوگیری کنم. همچنین، ساعات حضور اعضای باشگاه به طور خودکار محاسبه می‌شه و دیگه هیچ اختلافی در این زمینه وجود نداره. در کل، من از استفاده از سیستم کنترل تردد باشگاهی خیلی راضی هستم و به نظرم این سیستم می‌تونه به همه باشگاه‌ها کمک کنه. ناگفته نمونه مواردی مثل هزینه تهیه، مشکلات فنی و آموزش استفاده ممکنه دغدغه خیلی افراد باشه که این موضوع به نوع سیستم، کیفیتش و شرکت ارائه دهندش بستگی داره در کل مزایای سیستم کنترل تردد باشگاهی به قدری زیاد هست که موارد عنوان شده اصلا مهم نباشه

  پاسخ تایید شده
 • عکس ریحانه مهدوی
  ریحانه مهدوی تاریخ 04 بهمن 1402

  نظارت بر کنترل تردد باشگاهی واقعا خیلی مهمه، از وقتی تو باشگاه محلمون گیت و لاکر برقی گذاشتن، استرس گم شدن وسایل و لوازم رو نداریم. سرقت وسایل خیلی زیاد بود تو باشگاهمون و با توجه به اینکه همه خانم هستیم، امکان نصب دوربین مدار بسته نداریم. الان واقعا نظم و امنیت بهتری داریم من به همه دوستان پیشنهاد میکنم برای مجموعه ورزشی یا باشگاهشون از گیت و قفل برقی کمد استفاده کنند.

  پاسخ تایید شده
 • عکس شاهکار
  شاهکار تاریخ 29 آذر 1402

  برای استخر هم میشه از گیت کنترل تردد استفاده کرد؟ کدوم مدل؟ رطوبت باعث زنگ زدگی نمیشه؟ اثر انگشت افراد موقع خروج از استخر قابل تشخیص نیست، برای این موضوع راه حلی هست؟ لطفا راهنمایی کنید🙏🙏🙏

  پاسخ تایید شده
  • عکس ایران اکسس
   ایران اکسس تاریخ 02 دی 1402

   درود بر شما معمولا در محوطه ورودی استخر و قبل از رختکن از گیت تردد میتوان استفاده کرد، البته تعیین محل مناسب نصب، به نوع مجموعه ورزشی، ابعاد و نوع ساخت بستگی داره. ولی در حالت کلی گیت نباید در معرض مستقیم رطوبت محل قرار بگیره، و اینکه حتما گیتی تهیه بفرمایید که دارای درجه حفظت در برابر رطوبت یا همان IP باشد. در محیطهای ورزشی و استخر، معمولا از سیستم RFID (مچبند یا دستبند) استفاده میشه و یا سیستم شناسایی چهره و طبق دلیلی که خودتون گفتید استفاده از اثرانگشت مرسوم نیست امیدوارم تونسته باشم پاسخ مناسبی بدم در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر، لطفا تماس بگیرید تا همکاران راهنمایی تون کنند.

   پاسخ تایید شده
   • عکس Hatami
    Hatami تاریخ 22 دی 1402

    سلام لطفا قیمت گیت شیشه ای و اهرمی را بفرمایید

    پاسخ تایید شده
    • عکس ایران اکسس
     ایران اکسس تاریخ 22 دی 1402

     با درود و احترام برای اطلاع از قیمت و مشخصات کامل گیت ها به این لینک مراجعه کنید:https://iranacs.com/p-cat/gate

     پاسخ تایید شده
 • عکس ثامنی راد
  ثامنی راد تاریخ 24 آذر 1402

  مقاله خوبی بود، اطلاعات ارائه شده برای من قابل قبول بود من به عنوان شخصی که صاحب مجموعه ورزشی هستم، باید بهتون بگم که از جمله امکانات گیت و نرم افزار مدیریت باشگاهی می توان به موارد زیر اشاره کرد: امکان ثبت نام اعضای جدید باشگاه ورزشی در کوتاه ترین زمان ممکن قابلیت تمدید عضویت کاربران با شماره عضویت قبلی ثبت و نگهداری تمامی اطلاعات مربوط به گردش های مالی کاربران امکان گروه بندی کاربران باشگاه و تعیین شرایط خاص برای هر گروه امکان تعریف سالن ها و بخش های گوناگون در باشگاه ورزشی امکان شناسایی افراد براساس چهره، اثر انگشت و کارت امکان نصب گیت در محل های مشخص شده و ایجاد سیستم شبکه ای در مجموعه امکان اتصال سیستم های حسابداری مستقل به نرم افزار امکان کنترل کاربران به شکل های مختلف اعتباری، بازه زمانی و تعداد دفعات استفاده امکان تهیه خروجی از گزارشات مالی و نمودارها در قالب های مختلف اکسل، پی دی اف و ... امکان صدور فاکتور و پیش فاکتور جهت استفاده از بخش های مختلف باشگاه ورزشی امکان تعریف سانس و بازه زمانی برای بخش های مختلف مجموعه بهره مندی از محیط نرم افزاری فارسی با رابط کاربری آسان و زیبا پشتیبانی از ماژول های اختصاصی و منحصر به فرد برای مجموعه امکان تعریف قرارداد بین مجموعه و کاربران و چاپ آن به طور کلی تهیه سیستم تردد باشگاهی رو به همه مجموعه داران (چه کوچک و چه بزرگ) شدیدا توصیه میکنم.

  پاسخ تایید شده

کاربر عزیز نظر شما در مورد این مقاله چیست؟