تهران، میرداماد، رودبار غربی، پلاک 26، طبقه 5

مزایای خرید از نمایندگی دستگاه حضور و غیاب معتبر

مزایای خرید از نمایندگی دستگاه حضور و غیاب معتبر

متاسفانه امروزه ورود کالاهای قاچاق به ویژه دستگاه‌های حضور و غیاب در بازار افزایش چشم گیری پیدا کرده، به گونه‌ای که بسیاری از افراد نمی‌توانند تفاوت بین دستگاه‌های اصل و تقلبی را تشخیص دهند. در حال حاضر بهترین دستگاه‌های حضور غیاب موجود در بازار، ساخت کشورهای چین و کره جنوبی هستند. برای جلوگیری از خرید کالای قاچاق و معایبی که پس از استفاده این محصولات رخ می‌دهد، توصیه می‌شود دستگاه مورد نیاز از نمایندگی‌های معتبر فروش و خدمات پس از فروش کالا در داخل کشور خریداری شود.

در ادامه این مطلب مزایای خرید از نمایندگی دستگاه حضور و غیاب معتبر بیان خواهد شد. پس با ما همراه باشید.

تعریف نماینده انحصاری، نماینده رسمی و عاملیت فروش

نماینده انحصاری به کسی گفته می‌شود که در یک منطقه توافق شده بین طرفین، تنها شخصی باشد که به فروش محصولات یک شرکت و برند می‌پردازد. نماینده رسمی کسی است که شرکت ارائه دهنده محصول به صورت رسمی وی را به عنوان یک نماینده اعلام می‌کند. عاملیت فروش نیز به مجموعه‌ای اشاره دارد که صرفا می‌تواند اختیار فروش محصولات را در اختیار داشته باشد.

نماینده رسمی و انحصاری و عاملیت فروش نماینده انحصاری و رسمی چه تفاوتی دارند؟

تفاوت نمایندگی رسمی و انحصاری

نمایندگان رسمی از طرف یک شرکت به عنوان نماینده یک محصول معرفی می‌شوند و تعداد مشخصی ندارند به گونه‌ای که ممکن است یک کالای خارجی در داخل کشور چندین نماینده رسمی داشته باشد. در مقابل امتیاز نماینده انحصاری تنها به یک شخص یا شرکت داده می‌شود که به صورت انحصاری به فروش یک محصول در منطقه‌ای مشخص می‌پردازد.

مزایای خرید از نماینده معتبر فروش

از جمله مزایای مهم خرید سیستم از نمایندگان معتبر فروش، عبارتند از:

 • نصب سریع و آسان و استاندارد: مشتریان در صورت خرید دستگاه از نماینده معتبر سیستم حضور و غیاب، می‌توانند این اطمینان را داشته باشند که دستگاه مورد نظر در بهترین حالت و با رعایت اصول استاندارد و دستورالعمل‌های داده شده نصب می‌شود تا دستگاه پس از نصب و راه اندازی دچار آسیب نشود.
 • گارانتی معتبر: در صورت خرید دستگاه از نمایندگان رسمی یا انحصاری می‌توان دستگاه را همراه با گارانتی معتبر دریافت کرد، در حالی که خرید از نمایندگان نامعتبر شامل این مزایا نخواهد شد.
 • خدمات پس از فروش: شرکت‌های معتبری که نمایندگی فروش یک کالا را بر عهده دارند می‌توانند سالیان سال این اطمینان را برای کارفرمایان فراهم آورند که در صورت ایجاد هرگونه مشکل در دستگاه می‌توانند قطعات مناسب و یا دستگاهی جایگزین را به جای دستگاه فعلی به کارفرمایان ارائه دهند.
 • دسترسی به افراد متخصص در این زمینه: در صورتی که دستگاه از نمایندگی‌های معتبر و مجاز در داخل کشور تهیه شود، مشتریان می‌دانند که با افرادی در ارتباط هستند که در این زمینه آگاه و متخصص هستند و به همین دلیل می‌توانند از خدمات ارائه شده به خود مطمئن باشند.
 • امنیت اطلاعات کاربر و کارفرما: این امر منجر به تهیه بک آپ‌های منظم می‌شود که در نهایت اطمینان از حفظ اطلاعات را فراهم می‌آورد. این امنیت با رمزنگاری و بهره‌گیری از بسترهای مناسب منجر به حفظ حریم شخصی کاربران خواهد شد.
 • صرفه جویی در هزینه و مناسب‌ترین قیمت: اگر محصولی از نمایندگی‌های معتبر خریداری شود می‌توان این اطمینان را داشت که دستگاه خریداری شده؛ باکیفیت، دارای مناسب‌ترین قیمت و خدمات پس از فروش است.
 • امکان تهیه نرم افزار در صورت نیاز: چنانچه سامانه حضور و غیاب از مجموعه‌ای معتبر خریداری شود، می‌توان نرم افزار حضور غیاب مورد نیاز آن را همراه با دستگاه، از همان مجموعه تهیه کرد و از بروز مشکلاتی همچون سازگاری نداشتن محصول با نرم افزار جلوگیری کرد.
 • آموزش صحیح و اصولی برای کاربر: در صورت خرید یک محصول از نمایندگی معتبر می‌توان بهترین آموزش‌ها را از طرف افرادی که دستگاه را ارائه می‌دهند دریافت کرد.

آموزش سریع و استاندارد جهت نصب و بهره وری از دستگاه حضور وغیاب

آموزش صحیح استفاده و نصب سامانه حضور غیاب

 • امکان عقد قرارداد پشتیبانی: کارفرمایان و کاربران می‌توانند برای بهره‌مند شدن از خدمات پس از فروش و پشتیبانی سخت افزار و نرم افزار حضوروغیاب، اقدام به عقد قرارداد با شرکت فروشنده نمایند و برای رفع مشکلات نرم افزاری، دریافت نسخه‌های جدید، آموزش دوره‌ای، انجام تعمیرات و وضعیت سیستم و غیره به صورت اصولی خدمات دریافت نمایند.
 • اطمینان از خرید کالای اصل: در صورت تهیه دستگاه از مراکز معتبر، می‌توان 100 درصد این اطمینان را داشت که کالایی اصل در اختیار فرد قرار داده می‌شود و وی در هنگام خرید کالایی تقلبی دریافت نخواهد کرد.
 • داشتن شعب مختلف در سطح شهر یا سراسر کشور: واضح است خرید محصولات حضورغیاب یک برند خارجی، از شرکتی که در داخل کشور موفق به اخذ گواهی نمایندگی انحصاری یا رسمی آن برند شده است، بسیار منطقی تر از خرید از عوامل فروش غیر مجاز با قیمت پایین است!

به عنوان مثال نمایندگی دستگاه حضور و غیاب در تهران، می‌تواند نماینده انحصاری فروش یک برند را از خارج از کشور دریافت کند؛ اما مشتریانی که در شهرهای دیگر زندگی می‌کنند، به منظور خرید و نصب و آموزش در سریع ترین زمان ممکن و دریافت خدمات پشتیبانی فوری، می‌توانند دستگاه مورد نظر را از عوامل مجاز فروش و نمایندگان رسمی در شهرهای خود همچون نمایندگی دستگاه حضور و غیاب در کرمان، شیراز، اصفهان و مشهد، رشت، ساری و…  تهیه نمایند.

نمایندگی دستگاه حضور و غیاب در ایران

علاوه بر شرکت های داخلی که تولید کننده مستقیم دستگاه های حضور و غیاب در ایران می باشند، شرکت های مختلفی هم به عنوان نمایندگی محصولات خارجی، تولیدات برندهای مطرح اروپایی و آسیایی را در ایران عرضه می کنند. شرکت ایران اکسس یکی از این نمایندگی هاست که به عنوان نمایندگی رسمی برندهای Virdi کره جنوبی و Zkteco چین در ایران فعالیت کرده و دستگاه های حضور و غیاب تشخیص چهره و اثر انگشت، کارت و رمز این برندها را برای کاربران ایرانی عرضه می کند.

دستگاه حضور و غیاب شناسایی کارت و کد

دستگاه حضور و غیاب شناسایی کارت و کد

این دو برند جزو بهترین برندهای تولید کننده دستگاه حضور و غیاب در دنیا بوده و محصولات آن ها در کشورهای سطح جهان و ایران همواره جزو پرفروش ترین ها به شمار می روند. کیفیت محصولات این شرکت ها قابل رقابت با بسیاری از برندهای اروپایی بوده و از نظر سطح قیمتی، در سطح بسیار خوبی قرار دارد. علاوه بر سامانه ورود و خروج و کنترل دسترسی، محصولات متنوع دیگری از جمله ، انواع گیت کنترل تردد، راهبند و نرم افزارهای کنترل تردد و ابزار های یکپارچه سازی با بهترین کیفیت و تعرفه در این مجموعه ارائه می شود.

بهترین مراکز فروش دستگاه حضور و غیاب کدامند؟

بهتر است بدانید از جمله فاکتورهای مهم قبل از خرید و انتخاب سیستم تردد، انتخاب بهترین مرکز فروش این سامانه می­باشد. برای انتخاب مناسب ترین و بهترین مرکز فروش سیستم های حضور و غیاب و کنترل تردد، توجه به موارد زیر امری ضروری است:

 • تحویل فوری و سریع کالا پس از سفارش و خرید دستگاه
 • مشتری مداری و برخورد مناسب فروشنده
 • صبر و حوصله و تخصص در ارائه مشاوره
 • گارانتی و خدمات پس از فروش مناسب

بدون شک، مرکز یا نمایندگی ه­ایی که فاکتورهای ذکر شده در بالا را رعایت نمایند، میتوان به عنوان بهترین مرکز فروش و ارائه دستگاه های حضور و غیاب در نظر گرفت.

سوالات پرتکرار

در ادامه نگاهی به سوالات رایج کاربران خواهیم داشت:

 • آیا شرکت یا فردی که نمایندگی دستگاه حضور غیاب علم و صنعت، ماداکتو، پالیزافزار یا کسرا را دارد، میتواند نماینده فروش شرکت ایران اکسس باشد؟

بله، در این خصوص محدودیتی وجود ندارد.

 • مزیت وجود نمایندگی فروش در شهرهای مختلف چیست؟

نمایندگان معتبر فروش، آموزش­های لازم در خصوص نصب و راه اندازی سیستم ها را دیده و این امکان را دارند که در اسرع وقت و با قیمت مناسب خدمات فروش، تحویل کالا، گارانتی و پشتیبانی را به خریداران ارائه نمایند.

آنچه در این مقاله خواندید

در این مقاله، مزایا و معایب خرید سامانه ورود و خروج از نماینده معتبر سیستم حضور و غیاب بیان شد. شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فروش تجهیزات یا نصب و راه اندازی دستگاه های حضور و غیاب و نرم افزار های مربوطه آن در تهران یا شهرهای دیگر کشور عزیزمان ایران با کارشناسان ما در تماس بوده و پس از بهره مندی از مشاوره رایگان و انتخاب دستگاه حضور و غیاب مدنظر خود، آن را در فروشگاه آنلاین ایران اکسس سفارش داده و برای نصب و راه اندازی آن هماهنگی های لازم را انجام دهید.

4.7/5 - (4 امتیاز)

ایران اکسس

7 پاسخ به “مزایای خرید از نمایندگی دستگاه حضور و غیاب معتبر”

 1. s amiri گفت:

  وقت بخیر.در صورت ویروسی بودن فلش، دستگاه حضور و غیاب هم ویروسی می شه؟ لطفا راهنمایی کنید.ممنون

 2. شاکری گفت:

  خرید از شما تجربه ی خوبی بود.کیفیت محصولاتتون بی نظیره.خدا قوت

 3. ظاهری گفت:

  وقت بخیر.درصورت خرید چند روزه دستگاه رو نصب و راه اندازی می کنید؟

  • ایران اکسس گفت:

   سلام و وقت بخیر
   در صورتی که تهران باشید، معمولا طی یک یا دو روز کاری و در صورتی که در خارج از تهران باشید، بین یک تا سه روز کاری نصب انجام خواهد شد.

 4. آرشام خسروی گفت:

  درود بر شما
  لطفا به سوال من پاسخ بدید
  مجموعه ایران اکسس به عنوان مرکز فروش دستگاه حضور و غیاب در تهران، چطور اعتبار لازم رو به دست آورده؟؟

  • ایران اکسس گفت:

   سلام و وقت بخیر
   آرشام عزیز، سوال سختی پرسیدید!
   یک مجموعه با ارائه خدمات خوب و با کیفیت و ارائه خدمات گارانتی و پشتیبانی مناسب و اجرای تعهداتش میتونه اعتبار لازم رو به دست بیاره.
   در مورد ایران اکسس، مشتریان عزیز میتونن نظر بدن که آیا این طور هست؟
   موفق باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *