گیت و نرم افزار مدیریت باشگاهی

گیت و نرم افزار مدیریت باشگاهی چه کاربردی دارد؟
زمان:
نویسنده: ایران اکسس
به‌روزرسانی: ۰۶ / ۰۲ / ۱۴۰۰

در جوامع کنونی، از باشگاه های ورزشی به عنوان یکی از مهم ترین اماکن عمومی یاد می شود که افراد زیادی از آن استفاده می کنند. در این سال ها با توجه ویژه ای که افراد جامعه به ورزش و تندرستی خود کرده اند، تعداد ورزشکاران و استفاده کنندگان از باشگاه های ورزشی افزایش چشمگیری پیدا کرده است. برخلاف گذشته که مدیریت ورزشکاران در باشگاه های ورزشی چندان مشکل نبود، امروزه این کار بدون استفاده از سیستم های هوشمند کامپیوتری تقریباً غیرممکن می باشد. به همین خاطر بکارگیری نرم افزارها و سیستم هایی که به مدیران در مدیریت هرچه بهتر ورزشکاران کمک نماید، در راس توجه صاحبان بسیاری از مجموعه های ورزشی قرار گرفته است. یکی از این سیستم ها، گیت و نرم افزار مدیریت باشگاهی است. مسئولین باشگاه های ورزشی با کمک این سیستم می توانند کاربران باشگاه را به شکل منظم و آسانی مدیریت نموده و عملکرد آن ها را زیر نظر داشته باشند.

در این مقاله قصد داریم کاربردهای گیت و نرم افزار مدیریت باشگاهی را مشخص کرده و راجع به این سیستم، اطلاعات بیشتری به شما عزیزان شرح دهیم. با ما همراه باشید.

گیت مدیریت باشگاه در ایران

گیت مدیریت باشگاه در ایران

گیت و نرم افزار مدیریت باشگاهی

استفاده از گیت و نرم افزار مدیریت باشگاهی مزایای بسیار فوق العاده و ویژه ای را برای باشگاه های ورزشی به همراه خواهد داشت. اگر بخواهیم نگاهی به مزیت های استفاده از گیت و نرم افزار مدیریت باشگاهی بیاندازیم، می توان موارد زیر را نام برد:

تسهیل مدیریت کاربران و ورزشکاران باشگاه

اگر باشگاه ورزشی شما به تازگی رونق گرفته و به دلیل افزایش تعداد کاربران و ورزشکاران، مدیریت آن برای تان دردسرساز و سخت شه است، بدون شک استفاده از گیت و نرم افزار مدیریت باشگاهی یک قدم رو به جلو و یک ایده فوق العاده جهت تسهیل مدیریت باشگاه ورزشی تان است. از آن جایی که در باشگاه های ورزشی، هر کاربر و ورزشکاری مجاز است براساس شهریه پرداختی خود در جلسات شرکت کند، این نرم افزار بسیار کاربردی بوده و این پروسه را به خوبی مدیریت می کند. به طوری که مدیران باشگاه های ورزشی با نصب و راه اندازی گیت و نرم افزار مدیریت باشگاهی، می توانند عبور و مرور تمام ورزشکاران را تحت نظر داشته و با تعیین شهریه و تعداد جلسات مجاز آن ها، از ایجاد اشتباهات احتمالی به طور کامل جلوگیری نمایند. با استفاده از گیت و نرم افزار مدیریت باشگاهی، دیگر خبری از بروز خطاهای انسانی در مجموعه ورزشی نخواهد بود و تمام امور به صورت اتوماتیک و با سرعت بالا توسط نرم افزار و دستگاه کنترل تردد ثبت و ذخیره می شود.

تسهیل فرآیند ثبت نام، پرداخت شهریه و تعیین تعداد جلسات ورزشکاران

در گذشته به دلیل آن که فرآیند ثبت نام، پرداخت شهریه، تعیین تعداد جلسات و حضور و غیاب ورزشکاران به صورت دستی و با کمک نیروی انسانی انجام می شد، هم هزینه زیادی برای مدیریت مجموعه به منظور استخدام نیروی انسانی به وجود می آمد و هم وقت زیادی از ورزشکاران به دلیل انجام امور مربوطه گرفته می شود. در واقع این شرایط برای هیچکسی باب میل نبود و چه بسا ورزشکارانی که به دلیل این پروسه وقت گیر که گاهاً با اشتباهات انسانی زیادی هم روبرو می شد، مدام باشگاه های ورزشی خود را عوض کرده تا با شرایط مطلوب تری روبرو شوند. این وضعیت در گذشته بسیار آزار دهنده بود و با ورود گیت و نرم افزار مدیریت باشگاهی به بازار، تمام این دغدغه ها هم برای مدیریت مجموعه و هم کاربرانی که قصد استفاده از خدمات باشگاه های ورزشی را داشتند از بین رفت. گیت و نرم افزار مدیریت باشگاهی سیستمی کاملاً هوشمند و اتوماتیک است که بکارگیری آن نیاز به هیچ نیروی انسانی نداشته و تمام کارها توسط نرم افزار انجام می شود.

همچنین کیفیت خدمات ارائه شده توسط این سیستم هوشمند بسیار بالاتر از نیروی انسانی بوده و پروسه ثبت نام ورزشکار تا حضور و غیاب جلسات وی را در کوتاه ترین زمان ممکن عملی می کند. به همین خاطر می توان گفت در حال حاضر بکارگیری گیت و نرم افزار مدیریت باشگاهی یک قابلیت ضروری برای مجموعه های ورزشی است که نبودِ آن ضرر و زیان های سنگینی را به باشگاه های ورزشی می زند. اگر شما هم جزو مدیرانی هستید که مایلند با جذب کمترین نیروی انسانی و صرف کمترین هزینه، خدمات باکیفیتی را به ورزشکاران باشگاه شان ارائه نمایند، استفاده از یک گیت و نرم افزار مدیریت باشگاهی بهترین راهکار پیش روی شماست. جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره چگونگی خرید و استفاده از این سیستم، با شماره تلفن های مندرج در سایت ما در تماس باشید.

گیت و نرم افزار مدیریت باشگاهی گیت و نرم افزار مدیریت باشگاهی

افزایش کیفیت خدمات رسانی در باشگاه ورزشی

گیت و نرم افزار مدیریت باشگاهی با استفاده از سیستم هوشمندی که دارد، فرآیندهای موردنظر را به ساده ترین و سریع ترین شکل ممکن انجام داده و علاوه بر صرفه جویی در وقت و هزینه، اشتباهات انسانی را به حداقل می رساند. این سیستم به عنوان یک اتوماسیون هوشمند عمل کرده و کیفیت خدمات باشگاه های ورزشی را ارتقاء می دهد.

ذخیره اطلاعات کاربران و دسترسی آسان به آن ها

دغدغه ذخیره سازی اطلاعات کاربران در باشگاه های ورزشی، موضوعی است که بسیاری از مدیران این مجموعه ها در گذشته با آن روبرو بودند. با استفاده از گیت و نرم افزار مدیریت باشگاهی می توان به ساده ترین شکل ممکن، تمام اطلاعات کاربران در هنگام ثبت نام، اطلاعات پرداختی ها، اطلاعات ورود و خروج و غیره را در حافظه سیستم ذخیره سازی کرد. این ویژگی پیشرفته گیت و نرم افزار مدیریت باشگاهی باعث می شود در صورتی که مدیران در آینده به هر یک از این اطلاعات نیاز داشتند، دیگر به جستجو در میان پرونده های حجیم و کاغذی نپرداخته و با یک سرچ ساده در نرم افزار به تمام دیتاهای موردنیاز خود دسترسی داشته باشند. شایان ذکر است این اطلاعات به صورت محرمانه ذخیره شده و تنها مدیر اصلی مجموعه می تواند دسترسی آن را برای سایر پرسنل تعیین نماید.

ادغام و یکپارچه سازی با دیگر سیستم های هوشمند

گیت و نرم افزار مدیریت باشگاهی قابلیت ادغام و یکپارچه سازی با دیگر سیستم های هوشمند مجموعه های ورزشی را دارا بوده و از این رو به مدیران کمک می کند تا فعالیت های باشگاه ورزشی را به شکل آسان تری مدیریت نماید. برای اتصال این سیستم به سایر اتوماسیون ها، پس از خرید، نصب و راه اندازی گیت و نرم افزار مدیریت باشگاهی از پرسنل شرکت بخواهید تا امکان انجام درخواست شما را بررسی کرده و نتیجه را اعلام نمایند.

افزایش رضایت ورزشکاران از باشگاه ورزشی

همان طور که اشاره کردیم، استفاده از گیت و نرم افزار مدیریت باشگاهی باعث بهبود تجربه مشتریان شده و باعث می شود کاربرانی که در باشگاه های ورزشی عضو هستند، با خیال راحت و بدون نگرانی از بابت اشتباهات احتمالی در باشگاه فعالیت کنند. در واقع این سیستم باعث بهبود تجربه کاربران شده و به افزایش تعداد آن ها کمک زیادی می کند.

امکانات و قابلیت های این سیستم

از جمله امکانات گیت و نرم افزار مدیریت باشگاهی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • امکان ثبت نام اعضای جدید باشگاه ورزشی در کوتاه ترین زمان ممکن
 • قابلیت تمدید عضویت کاربران با شماره عضویت قبلی
 • ثبت و نگهداری تمامی اطلاعات مربوط به گردش های مالی کاربران
 • امکان گروه بندی کاربران باشگاه و تعیین شرایط خاص برای هر گروه
 • امکان تعریف سالن ها و بخش های گوناگون در باشگاه ورزشی
 • امکان شناسایی افراد براساس چهره، اثر انگشت و کارت
 • امکان نصب گیت در محل های مشخص شده و ایجاد سیستم شبکه ای در مجموعه
 • امکان اتصال سیستم های حسابداری مستقل به نرم افزار
 • امکان کنترل کاربران به شکل های مختلف اعتباری، بازه زمانی و تعداد دفعات استفاده
 • امکان تهیه خروجی از گزارشات مالی و نمودارها در قالب های مختلف اکسل، پی دی اف و …
 • امکان صدور فاکتور و پیش فاکتور جهت استفاده از بخش های مختلف باشگاه ورزشی
 • امکان تعریف سانس و بازه زمانی برای بخش های مختلف مجموعه
 • بهره مندی از محیط نرم افزاری فارسی با رابط کاربری آسان و زیبا
 • پشتیبانی از ماژول های اختصاصی و منحصر به فرد برای هر مجموعه
 • امکان تعریف قرارداد بین مجموعه و کاربران و چاپ آن

و قابلیت های جذاب دیگری که در هنگام استفاده از نرم افزار با آن ها آشنا خواهید شد.

خرید گیت حضور و غیاب ورزشکاران باشگاه

خرید گیت حضور و غیاب ورزشکاران باشگاه

جمع بندی نهایی

گیت و نرم افزار مدیریت باشگاهی سیستم هوشمندی است که به مدیران مجموعه های ورزشی این امکان را می دهد به شکل آسان تر و جامع تری بر کاربران باشگاه های ورزشی نظارت داشته باشند. با استفاده از گیت و نرم افزار مدیریت باشگاهی می توانید کنترل کاملی بر ورود و خروج کاربران از مجموعه ورزشی تان داشته باشید و با نظارت دقیق بر این موضوع، از ایجاد اشتباهات انسانی و مشکلات دیگر جلوگیری نمایید. ایجاد امنیت، تسریع کارها و یکپارچه سازی امور مختلف در باشگاه ورزشی همگی جزو نتایجی است که با نصب و راه اندازی گیت و نرم افزار مدیریت باشگاهی حاصل می شود.

شرکت ایران اکسس به عنوان یکی از مراکز پیشرو در ارائه انواع گیت های کنترل تردد در ایران، بهترین و پیشرفته ترین گیت و نرم افزار مدیریت باشگاهی را به مشتریان عزیز عرضه می کند. چنانچه شما هم جزو مدیران این مجموعه ها بوده و به دنبال شرکتی مطمئن و معتبر برای نصب و راه اندازی گیت و نرم افزار مدیریت باشگاهی می باشید، شرکت ایران اکسس در خدمت شماست. جهت ارتباط با بخش فروش و پشتیبانی محصولات، با شماره تلفن 02126706487 در تماس باشید.

5/5 - (2 امتیاز)

نظرات

 • عکس ordenue
  ordenue تاریخ 15 مهر 1401

  Thank you for the information you provided in the article You have succeeded as a Persian language site Good luck

  پاسخ تایید شده
 • عکس مینا کاشانی
  مینا کاشانی تاریخ 13 آبان 1400

  من چند وقت پیش یه دستگاه حضورغیاب از شما خریداری کردم .عالیه ممنون بابت محصول با کیفیتتون

  پاسخ تایید شده

کاربر عزیز نظر شما در مورد این مقاله چیست؟