ارزان ‌ترین دستگاه‌ های حضور و غیاب ایرانی کدامند؟

folder_openبلاگ
comment2 دیدگاه
ارزان ترین دستگاه حضور و غیاب

دستگاه‌ های حضور و غیاب با توجه به کارایی زیادی که در ثبت تردد پرسنل، اعلان حضور، مدیریت تردد و فعالیت افراد دارند، به تجهیزات جدانشدنی در شرکت‌ها و سازمان‌های مختلف تبدیل شده‌اند؛ به طوری که مدیران مجموعه‌های مختلف امروزی که به تازگی شروع به کار کرده‌اند، در صدد تهیه دستگاه حضور و غیاب مناسب برای شرکتشان هستند.

استفاده برخی از دستگاه‌ های حضور و غیاب از ویژگی‌های بیومتریک انسان، مانند الگوریتم چهره و اثر انگشت، وجود خطا و اشتباهات گذشته انسانی را در کنترل تردد از بین برده و امنیت بیشتری برای مجموعه‌هایی که از انواع دستگاه حضور و غیاب استفاده می‌کنند، ایجاد شده است. مدیران سازمان‌های مختلف با به‌کارگیری دستگاه حضور و غیاب و سایر تجهیزات با تکنولوژی‌های روز برای سازماندهی ارتباطات و فعالیت‌های پرسنل و هم‌چنین مشاهده عملکرد تمامی افراد فعال در مجموعه خود، برنامه‌ریزی می‌کنند.

ارزان ترین دستگاه‌ های حضور و غیاب ایرانی کدامند؟

با توجه به وضعیت اقتصادی جامعه و افزایش قیمت تجهیزات و خدمات، اغلب مدیران کسب و کارها در پی تهیه تجهیزات باکیفیت و در عین حال ارزان قیمت هستند. که در این میان، خرید دستگاه حضور و غیاب ارزان قیمت نیز از این قاعده مستثنی نیست.

اگر شما نیز به دنبال تهیه دستگاه حضور و غیاب برای محل کار خود هستید، در ادامه مقاله، مطالب مهمی راجع به انواع دستگاه حضور و غیاب، کاربرد و قیمت آن‌ها مطرح می‌کنیم تا علاوه بر دسترسی به کیفیت و کاربرد مورد انتظارتان، هزینه کاملا معقولی هم برای تهیه دستگاه حضور و غیاب پرداخت کنید.

ارزان ‌بودن دستگاه حضور و غیاب      

همانطور که اشاره کردیم، در نگاه اول نباید به دستگاه حضور و غیاب صرفا به چشم یک هزینه برای کنترل تردد پرسنل مجموعه نگاه کرد. کارایی و کاربرد متفاوت این دستگاه‌ها، تنوع و تکنولوژی آن‌ها را هم بسیار گسترش داده است؛ به نحوی که شرکت‌های مختلف از دستگاه‌ های حضور و غیاب مختلف در کنار انواع گیت‌های کنترل تردد، برای نظم‌دهی بیشتر استفاده می‌کنند. این مطالب را از این جهت بیان کردیم که شما بدانید گستردگی دستگاه‌هاي حضور و غياب و تكنولوژی به کار برده‌شده در آن‌ها، بسیار زیاد است و این شما هستید که باید از بین آن‌ها، بهترین و ارزان ‌ترین دستگاه‌ های حضور و غیاب را انتخاب کنید.

مدیران هنگام تهیه انواع دستگاه‌ های حضور و غیاب انتظارات متفاوتی را خواهند داشت؛ بطور مثال ممکن است یک مجموعه صرفا برای ثبت حضور تعداد کم پرسنل خود از دستگاه‌ های حضور و غیاب استفاده کند؛ در این حالت طبعا یک دستگاه ساده با نرم‌افزارهای معمول برای این کاربرد به صورت کامل، پاسخگو خواهد بود.

در کاربرد دیگری، ممکن است با یک سازمان بسیار گسترده روبرو باشیم که علاوه بر داشتن تعداد بیشماری پرسنل کاری، چگالی تردد آن‌ها هم در شرکت بسته به نوع فعالیتی که می‌کنند زیاد باشد. از طرفی سازمان به دلیل وجود مکان‌های حساس و محرمانه، باید از امنیت این مکان‌ها از جهت دسترسی افراد مختلف به آن‌ها اطمینان حاصل کند.

بدیهی است که در این حالت، تکنولوژی بخش سخت‌افزار و نرم‌افزار دستگاه حضور و غیاب باید کاملا پیشرفته و به‌روز باشد تا انتظار مدیران را در جهت کنترل کامل تردد و ثبت فعالیت‌های پرسنل برآورده کند. در این صورت خرید ارزان ترین دستگاه های حضور و غیاب اصلا منطقی به نظر نمی‌رسد. حتی در کاربردهایی ممکن است در کنار دستگاه حضور و غیاب، هیئت مدیره تصمیم بگیرند که برای خرید گیت کنترل تردد هم هزینه کنند.

بنابراین در نگاه اول، پیش از تهیه ارزان ترین دستگاه‌ های حضور و غیاب، باید کاربرد و کیفیتی که شما از این دستگاه‌ها در مجموعه خود انتظار دارید را، به صورت کامل و واضح مشخص کنید تا بتوانید بفهمید که کدام دستگاه‌ها می‌توانند بیشترین کارایی و کاربرد را برای شما داشته باشند.

حتما به این موضوع توجه کنید، هزینه‌ای که برای خرید دستگاه حضور و غیاب مناسب می‌پردازید، یک سرمایه‌گذاری منطقی و بلند مدت محسوب می‌شود. اما منطقی است که بخواهید یک دستگاه حضور و غیاب ارزان و مناسب خریداری کنید.

چه عواملی بر قیمت دستگاه‌ های حضور و غیاب تاثیرگذار هستند؟

در حالت کلی می‌توانیم 3 عامل را برای قیمت‌گذاری دستگاه‌ های حضور و غیاب مختلف معرفی کنیم. 2 عامل اول در واقع بخش‌های مختلف دستگاه حضور و غیاب را تشکیل می‌دهند.

نرم افزار دستگاه حضور و غیاب

هنگام خرید دستگاه‌ های حضور و غیاب، حتما باید از فروشنده بپرسید که این هزینه بر اساس چه معیارهایی تعیین شده است؟ برای مثال ممکن است شما در خیال خود ارزان‌ ترین دستگاه‌ های حضور و غیاب را خریده باشید، اما برای نصب نرم‌افزار و خود دستگاه در مکان موردنظر هزینه گزاف دیگری از شما خواسته شود که از آن اطلاع نداشته‌اید. بنابراین توجه به عواملی که در ادامه ذکر می‌شوند، ضروری است.

 • سخت افزار دستگاه حضور و غیاب

‌اگر در حال تهیه یک دستگاه حضور و غیاب ارزان هستید، در ابتدا حتما به امکانات و کاربردهای سخت‌افزار دستگاه دقت کنید تا مطابق خواسته شما باشد. به طور مثال اگر در مکان نصب دستگاه مشکل نوسان یا قطعی برق زیادی وجود دارد، باید از باتری‌های مناسب در بخش سخت‌افزار استفاده شود. حتما به نحوه ارتباط بین دستگاه و نرم‌افزاری که قرار است روی سیستم شرکت نصب شود، فکر کنید. اگر امکان ارتباط با سیم وجود نداشت، سخت‌افزار دستگاه شما باید مجهز به قابلیت ارتباط بی‌سیم(WIFI) باشد.

 • نرم ‌افزار دستگاه حضور و غیاب

این دستگاه‌ها بر اساس نوع سیستم حضور و غیابی که دارند، قابلیت استفاده از نرم‌افزارهای مختلف را بر روی شبکه کامپیوتری شرکت دارا هستند. بنابراین با توجه به خدمات مختلف ارائه‌شده از سوی نرم‌افزارهای شرکت مختلف، هنگام خرید دستگاه حضور و غیاب ارزان، باید به امکانات نرم‌افزار و تطابق آن با خواسته‌های خود دقت کنید. در تعریف تعداد پرسنل، تعداد ورود و خروج در روز، تعداد شیفت کاری و عوامل دیگر در نرم‌افزارهای مختلف محدودیت‌هایی وجود دارد که باید به آن‌ها دقت کنید.

 • ضمانت، گارانتی و خدمات پس از فروش دستگاه حضور و غیاب

از دیگر نکات مهمی که باید هنگام خرید دستگاه حضور و غیاب با قیمت کم به آن توجه کنید، گارانتی و خدمات پس از فروش دستگاه است. شاید مدتی بعد از استفاده، اختلالاتی در عملکرد دستگاه شما پیش بیاید، مخصوصا اینکه برخی از این دستگاه‌ها مانند دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی و کارتی، در معرض ارتباط زیاد با پرسنل و حساس‌تر هستند. بنابراین، شرکت فروشنده باید مشاوره و خدمات پس از فروش مناسبی برای شما ارائه دهد و دستگاه دارای ضمانت مناسبی باشد تا مجبور نباشید بخاطر پرداخت هزینه کم هنگام خرید، بعدا دستگاهتان را دور بیندازید!

معرفی 3 نوع دستگاه حضور و غیاب بر اساس ترتیب قیمت

شاید بپرسید که در بین انواع مختلف این دستگاه‌های پرکاربرد، ارزان ترین دستگاه های حضور و غیاب کدام نوع هستند؟ در پاسخ این سوال باید اشاره کنیم که دستگاه های حضور و غیاب کارتی که تکنولوژی نسبتا قدیمی هم دارند، با توجه به کاربرد ساده، دارای ارزان‌ترین قیمت هستند.  البته با توجه به مشکلات مختلف و ایجاد تکنولوژی‌های جدید، امروزه این دستگاه‌ها جای خودشان را به دستگاه های حضور و غیاب اثرانگشتی و دستگاه های حضور و غیاب با تشخیص چهره داده‌اند.

با وجود قیمت بیشتر، کاربرد فوق‌العاده دستگاه‌های اثرانگشتی و تشخیص چهره، آن‌ها را به محبوب‌ترین دستگاه‌ها در بین مدیران شرکت‌های مختلف تبدیل کرده است. برخی از کاربردی‌ترین دستگاه‌های حضور و غیاب اثرانگشتی و تشخیص چهره که کیفیت بالایی در ثبت حضور و غیاب و کنترل تردد دارند، با قیمت کاملا مناسب و ارزان در فروشگاه ایران اکسس قابل دسترسی هستند. از پرطرفدارترین این دستگاه‌ها مي‌توان به موارد زير اشاره كرد:

سخت‌افزار دستگاه‌هاي معرفي‌شده هم به نحوي طراحي شده‌اند كه قابليت تطابق با انواع نرم‌افزارها را دارا هستند و به راحتي مي‌توان فعاليت‌هاي مالي و محاسبه حقوق پرسنل را نيز با استفاده از نرم‌افزار مناسب انجام داد. برای سازمان‌هایی که تعداد پرسنل آن‌ها در حد معمول است، دستگاه‌های حضور و غیاب ارزان با تکنولوژی اثرانگشتی و تشخیص چهره بهترین انتخاب محسوب می‌شوند.

معرفی 3 نوع دستگاه حضور و غیاب بر اساس ترتیب قیمت

شرکت ایران اکسس، جدیدترین و کاربردی‌ترین تکنولوژی را در ارائه و طراحی انواع دستگاه‌ های حضور و غیاب ایرانی به کار می‌گیرد تا نیاز مختلف مجموعه‌های مختلف را با بیشترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت به خوبی پاسخگو باشد.

در طول فرایند انتخاب و خرید دستگاه حضور و غیاب در کنار شما خواهیم بود!

در این مقاله سعی کردیم تا با ذکر نکات مهم و برجسته هنگام خرید انواع دستگاه حضور و غیاب، به ذهنیت شما به منظور خرید ارزان ترین دستگاه های حضور و غیاب، جهت‌دهی مناسبی بدهیم. مجموعه ایران اکسس علاوه برتولید بهترین و به‌صرفه‌ترین دستگاه های حضور و غیاب داخلی، نمایندگی رسمی برندهای شناخته‌شده چینی و کره‌ای در ایران محسوب می‌شود.

در وب‌سایت ایران اکسس، اطلاعات جامع و جزئی راجع به انواع دستگاه های حضور و غیاب ارائه شده است که با اطلاع یافتن از آن‌ها، می‌توانید بهترین انتخاب را برای شرکت خود داشته باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه انواع محصولات ایران اکسس و اخذ مشاوره برای خرید محصولات، از صفحه  راهنمای خرید دستگاه های حضور و غیاب بازدید کنید.

نیاز به راهنمایی بیشتر دارید؟

پست های مرتبط

2 دیدگاه. Leave new

 • من مجموعه ای با حدود 30 نفر پرسنل دارم. لطفا قیمت دستگاه پیشنهادی را بفرمایید.

  پاسخ
  • سلام
   دوست عزیز، گزینه پیشنهادی زیادی بر اساس اینکه شما تمایل داشته باشید از چه تکنولوژی (تشخیص چهره، اثرانگشت، کارت، کد و…)برای شناسایی استفاده بفرمایید، وجود داره، و اینکه قابلیت های مورد نیازتون در بحث نرم افزار و سخت افزار چه مواردی هستند. لطفا تماس بگیرید تا اطلاعات لازم خدمتتون ارائه بشه

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست