دستگاه حضور و غیاب

دستگاه حضور و غیاب دستگاه‌هایی هستند که با استفاده از الگوریتم‌های پیشرفته شناسایی چهره و اثر انگشت، حضور کاربر را ثبت می‌کند. امروزه از این دستگاه‌ها در اغلب مراکز اداری، سازمانی، ورزشی و سایر مجموعه‌ها استفاده می‌شود. ایران اکسس به عنوان یکی از مراکز قدیمی در این حوزه، ارائه دهنده برترین دستگاه‌های حضور و غیاب تشخیص چهره و اثر انگشت برندهای Virdi و ZKTeco در ایران می‌باشد.

نماینده رسمی برندهای Virdi کره و ZKTeco چین در ایران

کیفیت بالا

کیفیت بالا کیفیت بالا کیفیت بالا کیفیت بالا

کیفیت بالا

کیفیت بالا کیفیت بالا کیفیت بالا کیفیت بالا

کیفیت بالا

کیفیت بالا کیفیت بالا کیفیت بالا کیفیت بالا

کیفیت بالا

کیفیت بالا کیفیت بالا کیفیت بالا کیفیت بالا

نماینده رسمی برندهای Virdi کره و ZKTeco چین در ایران

آشنایی با برند ZK Teco

شرکت چینی ZKTeco یکی از شرکت‌های فعال و پیشرو در زمینه ارائه دستگاه‌های حضور و غیاب و کنترل تردد است که فعالیت خود را از سال ۱۹۸۵ آغاز نموده است. این شرکت بزرگ و معتبر جهانی همواره با تحقیق در زمینه الگوریتم‌های شناسایی بیومتریک، سعی در ارائه راهکارها و محصولاتی دارد که پروسه شناسایی افراد را به نحو احسن و با کمترین خطا انجام می‌دهند.

آشنایی با برند Virdi

شرکت کره‌ای Virdi یکی از شرکت‌های فعال در زمینه تولید انواع دستگاه‌های حضور و غیاب و کنترل تردد است که محصولات خود را با تکنولوژی بالایی تولید کرده و به عنوان یک شرکت بین المللی، در بیش از ۱۲۰ کشور دنیا فعال است. دستگاه‌های حضور و غیاب Virdi به دلیلی بهره مندی از امکانات فراوان، همواره جزو پرفروش‌ترین محصولات این حوزه در ایران بوده اند.

مزایا و کاربردهای دستگاه حضور و غیاب

  • ساماندهی هزینه‌های سازمانی و محاسبه دقیق حقوق و مزایای کارکنان
  • تقویت راندمان کاری افراد در مجموعه با زیر نظر گرفتن فعالیت آن ها
  • تهیه گزارشات و آمارهای دقیق از عملکرد پرسنل یک مجموعه برای مدیران
  • کاهش صددرصدی اشتباهات انسانی و خطاهای ثبت حضور و غیاب افراد
  • انجام سریع فرایند ثبت، نگهداری و طبقه بندی حضور و غیاب کاربران
  • امکان تعریف شرایط خاص برای هر کاربر و پیاده سازی تنظیمات موردنظر

همچنین شما با خرید دستگاه حضور و غیاب از سایت ایران اکسس، از گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر این شرکت بهره مند خواهید شد.

دستگاه تشخیص اثر انگشت

دستگاه‌های حضور و غیاب مبتنی بر اثر انگشت، دارای الگوریتم‌هایی هستند که از این عامل هویتی برای شناسایی افراد استفاده می‌کنند. در حال حاضر در بسیاری از ادارات و سازمان‌ها از آن‌ها استفاده می‌شود.

دستگاه تشخیص چهره

این دستگاه‌ها با بهره مندی از الگوریتم‌های پیشرفته شناسایی چهره افراد، با اسکن صورت آن‌ها حضورشان را ثبت می‌کند. امروزه در بسیاری از اماکن بزرگ و امنیتی، از این دستگاه‌ها برای شناسایی و ثبت تردد افراد استفاده می‌شود.

پرفروش‌ترین محصولات سایت

در این قسمت، شش محصول پرفروش و محبوب ایران اکسس را که جزو بهترین دستگاه های حضور و غیاب در ایران نیز می باشند معرفی کرده ایم:

راهنمای خرید دستگاه حضور و غیاب

کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان

سوالات متداول مشتریان

فهرست