تهران، میرداماد، رودبار غربی، پلاک 26، طبقه 5

درباره ما

درباره ما

ایران اکسس، یک فروشگاه اینترنتی با هدف تامین کالای مورد نیاز در پروژه های امنیت فیزیکی است. این کالاها شامل دستگاههای بیومتریک مثل تشخیص اثر انگشت، تشحیص چهره و تشخیص عنبیه، راهبند های نفر و خودرو و دوربین های نظارتی می باشد. رسالت ایران اکسس، تامین این اقلام برای  شرکت های همکار است و مستقیما به مصر ف کننده نهایی کالا نمی فروشد. نتیجتا ما هیچگاه رقیب همکارانمان نخواهیم بود. سیاست های اصلی ایران اکسس شامل موارد زیر است:

 

  • تعهد به کیفیت کالا با توجه به نیاز بازار مربوطه؛ به این معنی که حتی برای بازار حساس به قیمت، هر کالایی پیشنهاد نمی کنیم. تجهیزات پیشنهادی شامل برندهایی است که تجربه موفق در پروژه های داخل کشور داشته اند.
  • قیمت گذاری علمی؛ به عقیده ی ما قیمت را بازار تعیین می کند، نه فروشنده. در ارائه قیمت به همکاران همواره اصول قیمت گذاری بر مبنای واقعیت های بازار مد نظر ماست.
  • پارتنر های مورد اعتماد؛ جهت اطمینان از تامین مناسب، ایران اکسس اقدام به ایجاد روابط محکم همکاری با تامین کنندگان داخلی و خارجی نموده و با اتکا به این ارتباطات، تامین آسان و با قیمت مناسب را تضمین می کند.
  • خرید آسان؛ تلاش می کنیم پروسه خرید و فروش حتی الامکان با حداقل بروکراسی و حداکثر انعطاف و تسهیل کار همراه باشد
  • تمرکز: سبد کالای ما محدود به آن چیزی است که با رعایت اصول فوق قابل تامین است و از تبدیل شدن به سوپرمارکت اجتناب می کنیم.
  • حمایت از همکار؛ چنانکه گفته شد، رسالت ما تامین برای همکاران است و به منظور پرهیز از رقابت با آنها، از فروش به مصرف کننده نهایی خودداری می کنیم.
0 +
پروژه ها
0 +
مشتریان
0 +
خدمات
0 +
افتخارات

ساخت یک رویا نباید کابوس باشد!

ما ایده ها و دیدگاه ها را به پروژه های برنده تبدیل کرده ایم.